Sell and Buy BMX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sell and Buy BMX

Купува Продава
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Купувам курбели с EURO BB - 70 лева

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
n1ky

n1ky


Брой мнения : 18
Join date : 04.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sofia

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 10:01 am

BMX 3PC курбели + ос 19/22мм без усуквания,пукнатини и развалени резби или шлици (Не ми пишете ако ще ми предлагате курбели различни от 3PC.Към курбелите НЕ искам да има плоча.

- средно движение EURO BB 19/22мм,лагерите и резбите да са перфектни.Не ми пишете ако ще ми предлагате средно движение различно от EURO BB и да ме убеждавате,че вашето средно движение също ще стане на рамката ми и 3PC курбели.

Цена за двете до 60-70 лева максимум,най-добре ще е ако някой ми ги продаде в комплект.
Аз съм от София,ако сте пичове може да пращате по Еконт.

ДАВАЙТЕ ОФЕРТИ ТУК !!!
Върнете се в началото Go down
bmxkz

bmxkz


Брой мнения : 71
Join date : 19.07.2011
Age : 26
Местожителство : kazanlak

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 8:28 am

ee nai nakraq edna svqstna tema napisana kakto trqbva cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Kame

Kame


Брой мнения : 31
Join date : 07.07.2011
Местожителство : Пловдив

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 8:35 am

OMG! Пича ще се зарадва, че има отговор на темата, ама като види какъв е... Very Happy
Върнете се в началото Go down
revoltar

revoltar


Брой мнения : 72
Join date : 17.08.2010
Age : 29
Местожителство : Plovdiv

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 10:59 am

temata moje da e hubava, no ne i e tuk mqstoto, a i iska da gi zeme napravo bez pari... kato iska evtini 3-pc kurbeli, mi da ide da si sloji fat32, te sa euro... ili nekvi za detsko kolelo na kvadrat.... polu4avash tova za koeto plashtash....
Върнете се в началото Go down
n1ky

n1ky


Брой мнения : 18
Join date : 04.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sofia

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 2:58 am

revoltar написа:
temata moje da e hubava, no ne i e tuk mqstoto, a i iska da gi zeme napravo bez pari... kato iska evtini 3-pc kurbeli, mi da ide da si sloji fat32, te sa euro... ili nekvi za detsko kolelo na kvadrat.... polu4avash tova za koeto plashtash....

Хах..брато по-добре спри ми цъкаш на темата,щото преди пак се беше правил на големия мъж и леко сдуха със facebook-a. tongue
Цената я ОПРЕДЕЛЯМ - АЗ ! Така,че ходи си карай BMX-чето и не ме занимавай с глупости.

+ тва мишкарче .. EURO BB от VELOCITY - 55 лева ,курбели + ос от Рой - 40 лева = 95 лева НОВИ,а аз даам 70 за втора ръка,айде ходи бери малини.
Върнете се в началото Go down
revoltar

revoltar


Брой мнения : 72
Join date : 17.08.2010
Age : 29
Местожителство : Plovdiv

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 10:51 am

dobre we bai hui, hodi si zemi tashacite na roi, deto sa za american BB.
Върнете се в началото Go down
n1ky

n1ky


Брой мнения : 18
Join date : 04.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sofia

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 12:52 am

revoltar написа:
dobre we bai hui, hodi si zemi tashacite na roi, deto sa za american BB.
А бе малоумен сельо,казах ти да спреш да ми сереш на обявата бе !
Върнете се в началото Go down
revoltar

revoltar


Брой мнения : 72
Join date : 17.08.2010
Age : 29
Местожителство : Plovdiv

Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 9:33 pm

40 leva fat 32 kurbeli... euro sa i sa tashaci kvito ti iskash.... pa i 4isto novi sa tolkova.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам курбели с EURO BB - 70 лева    Купувам курбели с EURO BB - 70 лева  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Купувам курбели с EURO BB - 70 лева
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Курбели и средно EURO BB
» Курбели 3 PC
» Купувам BMX 200-300 лева
» Купувам BMX - до 400 лева
» Продавам курбели + педали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sell and Buy BMX :: Your first category :: Продава - Велосипеди,рамки..........-
Идете на: