Sell and Buy BMX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sell and Buy BMX

Купува Продава
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Избор на bmx

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DPower




Брой мнения : 1
Join date : 17.12.2012

Избор на bmx Empty
ПисанеЗаглавие: Избор на bmx   Избор на bmx I_icon_minitimeПон Дек 17, 2012 9:57 am

Здравейте искам да ви попитам кой бмх е по-добър --==> 1.BMX b'Twin 2.BMX Greenfield дайте си мнението Smile
Върнете се в началото Go down
TEKILA




Брой мнения : 4
Join date : 03.09.2012

Избор на bmx Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на bmx   Избор на bmx I_icon_minitimeЧет Дек 27, 2012 11:40 am

DPower написа:
Здравейте искам да ви попитам кой бмх е по-добър --==> 1.BMX b'Twin 2.BMX Greenfield дайте си мнението Smile
Значи ако трябва да си говорим сериозно и да не се излагаме личен съвет - вземи си нещо като КНЕ за начало да се научиш или някой съндей Smile ,но ако искаш да питаш дали да си вземеш боклук 1 или боклук 2 незнам кво да ти кажа може би грийнфелда по здрав ми се вижда Wink .Но да имаш впредвид ,че за номера не става Wink !!!! Smile Smile ако имаш въпроси отделни защо не стават или нещо такова ми пиши лично да ти дам скайп и да си лафим Smile
Върнете се в началото Go down
TEKILA




Брой мнения : 4
Join date : 03.09.2012

Избор на bmx Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на bmx   Избор на bmx I_icon_minitimeЧет Дек 27, 2012 11:45 am

или малко по - уместно е да вземеш пак от продавалника монгууса 2010 г е модела събджект prodavalnik.com/bmx-mongoose-subject-i5211587 надявам се да не ме предупреждават ,но в крайна сметка тва не е урл адрес :Д виж го Wink само след време ще имаш курбели да сменяш и рамка ама тва не защото няма да те държат а защото тия не са много надежни курбели иначе рамката е ток и жици Wink просто модела не ме кефи :Д ... и късмет с избора Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Избор на bmx Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на bmx   Избор на bmx I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Избор на bmx
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sell and Buy BMX :: Your first category :: Продава - Велосипеди,рамки..........-
Идете на: